Asset Publisher Asset Publisher

XV Mistrzostwa w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu

77 meczów podczas 2 dni rozgrywek 27 drużyn - niespotykane emocje i wspaniała atmosfera!

11-12 maja br., w hali sportowej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gronowie, Jarosław Molendowski – Dyrektor RDLP w Toruniu dokonał uroczystego otwarcia Mistrzostw:

„To już kolejna edycja siatkarskich zmagań sportowych, w których rywalizują leśnicy dyrekcji toruńskiej. Prestiżowe, fantastyczne wydarzenie potwierdza swą renomę jako jedna z najpopularniejszych imprez sportowych leśników w naszym regionie. Co roku mistrzowie tej dyscypliny gwarantują nam wspaniałą atmosferę oraz świetną zabawę. Jestem przekonany, że i tym razem zapewnicie nam źródło pozytywnych i sportowych emocji.
Co istotne, leśnicy – swoją determinacją i sportową postawą pokazują, że w zdrowym ciele, zdrowy duch! Trening buduje wewnętrzne wartości. Wzmacnia. Uczy szacunku i wiary we własne możliwości. Udział w mistrzostwach, a na co dzień regularne treningi, to doskonała promocja, motywacja i propagowanie zdrowego trybu życia.
Dziękuję Panu Nadleśniczemu, Robertowi Paciorkowi – gospodarzowi imprezy za podjęcie inicjatywy, jej doskonałe przygotowanie techniczne oraz dbałość o każdy szczegół organizacyjny.
Sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień. Życzę wszystkim uczestnikom sięgających zenitu emocji, ale przede wszystkim dobrej zabawy w sportowym duchu. Dajcie z siebie wszystko!”

W wielkim finale Drużyna Nadleśnictwa Jamy pokonała Drużynę Nadleśnictwa Różanna. Wielkie brawa należą się obu drużynom, które dostarczyły największych emocji.

Trzecie miejsce zajęła Drużyna Nadleśnictwa Skrwilno, która wywalczyła brąz w zaciętej walce z Nadleśnictwem Osie.

Najbardziej Doświadczonym Graczem Turnieju wybrano Wojciecha Kłosowskiego z Nadleśnictwa Gniewkowo.

Nagroda Fair Play trafiła do Drużyny Nadleśnictwa Golub Dobrzyń.

Najlepszą Zawodniczką Turnieju okazała się być Aleksandra Gussmann z Nadleśnictwa Woziwoda.

Najlepszym Odbierającym wybrano Sebastiana Rygielskiego z Nadleśnictwa Skrwilno.

Najlepszym Rozgrywającym okazała się być Julia Misiak z Nadleśnictwa Osie.

Najlepszy Atakujący to Hubert Kozłowski z Nadleśnictwa Jamy.

Najbardziej Wartościowy Gracz Turnieju (MVP) - Denys Marchenko z Nadleśnictwa Różanna.

Serdecznie gratulujemy Wszystkim Uczestnikom. Dziękujemy za wspaniałe emocje!

Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu podsumował:

„Za nami moc atrakcji, które zapewnili sportowcy – mistrzowie siatkarskich rywalizacji. Rozgrywki były niezwykle emocjonujące. Jestem pewny, że każdemu z Was udzieliła się ta atmosfera sportowego współzawodnictwa, a jednocześnie gry zespołowej, która była także formą zabawy i aktywnie spędzonego czasu.
Wasz profesjonalizm, postawa sportowa, brawurowa gra i zacięcie zasługują na wielki szacuneki wyrazy uznania. Gratuluję wigoru i zapału, który pokazuje, że sport jest częścią Waszego życia.Raz jeszcze dziękuję gospodarzowi imprezy - Panu Nadleśniczemu, Robertowi Paciorkowi – za organizację Mistrzostw oraz fachowość w ich przygotowaniu.
Z całą pewnością daliście z siebie wszystko – życzę Wam kolejnych sukcesów sportowych, niegasnącej woli walki i zapału do propagowania wśród społeczności wszelkich aktywności fizycznych. Do zobaczenia za rok!”