Asset Publisher Asset Publisher

Nowy zastępca dyrektora

Robert Paciorek został powołany na stanowisko zastępcy dyrektora ds. rozwoju w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu.

1 września 2017 r. dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu Janusz Kaczmarek wprowadził na nowe stanowisko zastępcę dyrektora ds. rozwoju w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu. Został nim Robert Paciorek, dotychczasowy nadleśniczy Nadleśnictwa Toruń. Dyrektor ds. rozwoju będzie kierował sprawami związanymi z projektami rozwojowymi Lasów Państwowych, administracją, informatyką oraz łowiectwem.

Robert Paciorek urodził się w 1967 r. w Żegocinie, ukończył Technikum Leśne w Tucholi, następnie studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku oraz studia leśne na Akademii Rolniczej w Poznaniu. Rozpoczynał pracę w Nadleśnictwie Dobrzejewice na stanowisku stażysty i podleśniczego, pracował również jako strażnik leśny w Nadleśnictwie Toruń. Przez szereg lat pracował w biurze RDLP w Toruniu zajmując się działem szkodnictwa leśnego i ochrony mienia, w tym kierując Zespołem ds. Obronności i Ochrony Mienia. Od 16 kwietnia 2013 pełnił funkcję nadleśniczego Nadleśnictwa Toruń. Interesuje się łowiectwem, sportem i filmem.