Lista aktualności Lista aktualności

Informacja dotycząca poziomu obsługi nabywców drewna w 2020 roku w RDLP w Toruniu

Decyzją nr 90 z dnia 05 października 2021 r. Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu ustanowił rynek odbiorców regionalnych Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu na lata 2022 i 2023, który tworzą następujące podmioty:

  1. Toruńskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego S. A. - nr REGON 870326707
  2. Polskie Domy Modułowe Sp. z o.o. - nr REGON 388675697
  3. DELTA GARTENHOLZ POLSKA Sp. z o. o. - nr REGON 091585700
  4. SYLVA Sp. z o. o. - nr REGON 190395235
  5. PU-P COMPLEX Sp. z o. o. - nr REGON 008048058
  6. IMPERIA GROUP S. A. - nr REGON 301472967
  7. BZS SKLEJKA – MULTI S. A. - nr REGON 090480375
  8. Sklejka Orzechowo S. A. - nr REGON 000122973
  9. PPHU MARPOL Urszula Pogorzały - nr REGON 09304120
  10. SILVA Sp. z o.o. - nr REGON 331082154