Lista aktualności Lista aktualności

"Pomysłomania - Innowacyjny Las - zmieniamy się dla nas" – rozstrzygnięcie konkursu

Z radością informujemy, że Pan Bartosz Michał Bazela Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu nagrodził zwycięzców konkursu pt. "Pomysłomania - Innowacyjny Las - zmieniamy się dla nas".

Konkurs został ogłoszony dla pracowników wszystkich jednostek nadzorowanych przez RDLP w Toruniu oraz biura dyrekcji. Każdy mógł zaproponować nowatorskie rozwiązanie w danym obszarze  pracy leśników.

 

Ideą konkursu jest uruchomienie potencjału w pracownikach, którzy nie tylko chcą wprowadzić zmiany, by praca przebiegała sprawniej, ale wiedzą, jak te zmiany mają się dokonać – powiedział Dyrektor BazelaDyrektor RDLP w Toruniu przyznał dwie nagrody główne ex aequo za projekty:

System gromadzenia, publikacji, integracji i wymiany danych wykorzystywanych przez wszystkich pracowników RDLP w Toruniu autorstwa Daniela Janczyka i Beniamina Ziarko z biura RDLP w Toruniu.

Bramka fladrowa jako alternatywa tradycyjnych metod zabezpieczenia upraw przed zwierzyną, którego pomysłodawcą jest Artur Cissewski z Nadleśnictwa Tuchola.

Ponadto, wyróżnienie otrzymał projekt Zakładu Drogowego przy Nadleśnictwie Toruń autorstwa Huberta Meyera z Nadleśnictwa Toruń.

 

W konkursie wzięło udział 16 osób, które zgłosiło łącznie 22 pomysły, dotyczące różnych płaszczyzn  pracy leśnika. Wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękujemy za podjęcie wyzwania udoskonalenia codziennych działań, a Zwycięzcom i Laureatowi serdecznie gratulujemy.