Asset Publisher Asset Publisher

Pożegnaliśmy naszą Małgosię

Po prawie 42 latach pracy na emeryturę odeszła Małgorzata Beszterda, będąca w biurze Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu głównym specjalistą Służby Leśnej ds. bezpieczeństwa pracy i doradztwa zawodowego.

14 maja 2015 r. załoga biura wraz z kierownictwem RDLP  w Toruniu pożegnała Małgorzatę Beszterdę podczas kameralnego spotkania w dyrekcyjnej świetlicy. Dyrektor RDLP w Toruniu Janusz Kaczmarek po przywołaniu historii działalności zawodowej pani Małgosi, wręczył prezent oraz podziękowania za dwudziestoletnią pracę w biurze dyrekcji.

Małgorzata Beszterda pracowała wcześniej w Nadleśnictwie Gniewkowo na stanowiskach stażysty, podleśniczego i referenta, była także podleśniczym i leśniczym w Nadleśnictwie Kliniska oraz instruktorem ds. techniczno-leśnych w Nadleśnictwie Szubin.

Ukończyła Technikum Leśne w Tucholi, posiada dyplom magistra inżyniera leśnictwa Akademii Rolniczej w Poznaniu, jest również absolwentem studiów podyplomowych w zakresie integracji europejskiej oraz bezpieczeństwa pracy. W 2005 roku została odznaczona Brązowym Krzyżem Zasługi.