Asset Publisher Asset Publisher

Mamy ZŁOTO - XIII Mistrzostwa Polski Leśników w Piłce Siatkowej

Drużyna Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu w finale pokonała Drużynę Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu. Tym samym, nasza Drużyna obroniła tytuł Mistrza Kraju z 2019 roku, czyli z poprzednich mistrzostw.

Przypomnijmy, że Nasi Panowie od początku mistrzostw sukcesywnie przybliżali się do złotego pucharu pokonując w kolejnych meczach przeciwników. Długie treningi przyniosły zgranie zespołu oraz najwyższy poziom techniczny gry, pozwoliły także wyeliminować błędy.


Drużyna w składzie: Artur Karetko - kapitan, Denys Marchenko, Kamil Węgielewski, Radosław Banaś, Filip Nurek, Seweryn Ziółkowski, Marcin Koziczak, Sebastian Rygielski, Maciej Rygielski, Adam Kośmieja, Tomasz Kapela, Klaudiusz Patrians przygotowywała się pod okiem trenera Krzysztofa Jasińskiego.


Okazało się, że w Drużynie z Torunia był najlepszy blokujący, najlepszy libero i MVP, czyli najlepszy zawodnik mistrzostw.
Serdecznie gratulujemy wszystkim Drużynom i dziękujemy za dostarczenie emocji sięgających zenitu. Dziękujemy organizatorom z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi za świetne przygotowanie tak dużego wydarzenia sportowego.