Asset Publisher Asset Publisher

Konkurs "Pomysłomania - Innowacyjny Las - zmieniamy się dla Nas"

Decyzją Pana Bartosza Michała Bazeli, Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu ogłaszamy konkurs "Pomysłomania - Innowacyjny Las - zmieniamy się dla Nas".

Główną przewagą człowieka nad sztuczną inteligencją czy maszynami jest kreatywnośc i zdolność do abstrakcyjnego myślenia. Bez kreatywności nie ma innowacji, która jest podstawą działań prowadzących do wytworzenia nowych lub lepszych systemów organizacyjnych.

Konkurs został zorganizowany, żeby popularyzować ideę włączenia Was - pracowników w działania rozwojowe i innowacyjne w naszej firmie na każdym jej poziomie. To Wy - pracownicy wykonujący na co dzień wiele obowiązków, najlepiej zauważycie miejsca i potrzeby zmian, aby tą samą pracę można było wykonywać szybciej, lepiej i w przyjazny sposób. To Wy - osoby wewnątrz firmy doskonale dostrzegacie słabe strony naszej organizacji, komunikacji czy relacji.

"Włączmy myślenie" - zróbmy krok w przód i poprawmy naszą codzienną pracę oraz jakość naszych produktów czy usług, zdiagnozujmy miejsca, w których aktualnie obowiązujące uregulowania i zasady utrudniają lub komplikują wykonywanie zadań.

Zachęcamy więc wszystkich Państwa do zapoznania się z regulaminem konkursu i nadsyłania pomysłów na zmiany oraz usprawnienia w Naszej firmie.

 

                                                          Bartosz Michał Bazela
                                                          Dyrektor
                                                          Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych 
                                                          w Toruniu