Lista aktualności Lista aktualności

Zbieramy na rehabilitację Pani Oli

W maju br. żona naszego kolegi, Pani Aleksandra uległa wypadkowi. Oczywiście pomagamy! Potrzebne jest 45 tys.zł na rehabilitację! W sobotę 27 czerwca br. odbył się Turniej Strzelecki w Centrum Szkolenia Strzeleckiego Lasów Państwowych w Plaskoszu k.Tucholi. Zebrane podczas turnieju pieniądze zostaną przekazane Pani Oli, aby jak najszybciej była sprawna! :)

Podczas turnieju frekwencja i pogoda dopisały, dobre humory też! :) Zadbaliśmy o atrakcje dla wszystkich, niezależnie od wieku.

Dorośli mogli zmierzyć się w trzech konkurencjach: strzelanie statyczne, strzelanie dynamiczne i strzelanie na trenażerze. Z kolei dzieci miło spędziły czas na rysowaniu oraz skacząc w dmuchanym zamku. Był też symulator dachowania - tutaj każdy mógł poczuć na własnej skórze namiastkę tej niebezpiecznej sytuacji, jaką jest dachowanie pojazdu. Oczywiście wszystko odbywało się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Można było również skorzystać z toru motocrossowego, który jest na wyposażeniu Centrum. Atrakcji nie brakowało!

DZIEKUJEMY WSZYSTKIM ZA OBECNOŚĆ! Zawodnikom za emocje, których nam dostarczyli, a zwycięzcom GRATULUJEMY! Jednak najważniejsze jest to, że kolejny raz wszyscy okazali wielkie serce! Drewniane skrzyneczki, do których zbieraliśmy datki na rehabilitację Pani Oli, były pełne. A zbiórka nadal trwa! Każda złotówka jest ważna! Nadal można wpłacać na konto na zrzutka.pl