Lista aktualności Lista aktualności

XXV Regionalne Zawody Strzeleckie Leśników RDLP w Toruniu

62 wybornych strzelców stanęło dzisiaj do rywalizacji w 5 konkurencjach - emocje sięgały zenitu, zresztą tak jak słońce, które przygrzewało od rana.

W klasyfikacji drużynowej najlepsza okazała się drużyna z Nadleśnictwo Brodnica, Lasy Państwowe , która zdobyła aż 1258 pkt.

Miejsce drugie przypadło drużynie z Nadleśnictwo Trzebciny, Lasy Państwowe - 1184 pkt, a 3. miejsce zawodnikom z Nadleśnictwo Solec Kujawski, Lasy Państwowe - 1167 pkt.
W klasyfikacji indywidualnej najlepszy był Marek Wiśniewski z Nadleśnictwa  Brodnica, który zdobył 461 pkt, tuż za nim 2. miejsce zajął Zbyszko Montowski z Nadleśnictwo Różanna, Lasy Państwowe  459 pkt, a 3. miejsce przypadło w udziale Maciejowi Piątkowskiemu z Nadleśnictwa Trzebciny - 438 pkt. Maria Oset z Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Toruniu zdobyła tytuł najlepszej Diany - 421 pkt. W strzelaniu ze śrutu najlepszy okazał się Zbyszko Montowski - 275 pkt, a najlepszy w strzelaniu z kuli był Marek Wiśniewski z Nadleśnictwa Brodnica - 186 pkt.

W kategorii VIP najlepszy wynik osiągnął Benedykt Sadowski nadleśniczy Nadleśnictwo Gołąbki, Lasy Państwowe, drugi wynik Rafał Adamkowski nadleśniczy Nadleśnictwo Czersk , Lasy Państwowe  trzecie miejsce zajął Jarosław Molendowski nadleśniczy Nadleśnictwa Brodnica.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Zawodnikom, a Zwycięzcom składamy wyrazy uznania dla ich umiejętności strzeleckich.