Lista aktualności Lista aktualności

XL Jubileuszowe Mistrzostwa Polski Leśników w strzelaniach myśliwskich o Puchar Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych

21 czerwca br. na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Warszawie odbyły się XL Jubileuszowe Mistrzostwa Polski Leśników w strzelaniach myśliwskich o Puchar Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych.

Aż 60 zawodników z 17 dyrekcji regionalnych rywalizowało o indywidualne i drużynowe mistrzostwo Polski. Pogoda wręcz jak na zamówienie, a przede wszystkim fantastyczna, koleżeńska atmosfera sprawiły, ze dzień ten będzie długo miłe wspominany przez wszystkich uczestników.

Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Toruniu reprezentowała drużyna w składzie: Zbyszko Montowski (Nadleśnictwo Różanna), Jakub Siedlecki (Nadleśnictwo Bydgoszcz) oraz Kamil Węgielewski (Nadleśnictwo Jamy).

Kierownikiem drużyny, a zarazem zawodnikiem indywidualnym była Maria Oset reprezentująca RDLP w Toruniu.

W klasyfikacji drużynowej naszym zawodnikom zabrakło tak niewiele, bo 26 pkt. do pudła i tym samym drużyna toruńska zajęła 7 miejsce w klasyfikacji.

Drużynowe mistrzostwo Polski powędrowało do RDLP w Białymstoku, vicemistrzami została drużyna z RDLP w Gdańsku, a 3 statuetka powędrowała do RDLP w Lublinie.

Ale, MAMY INDYWIDUALNEGO MISTRZA POLSKI! Kolega Zbyszko Montowski zajął 1. miejsce w klasyfikacji OPEN z wynikiem 478/500 pkt.!

Najlepszą Dianą na zawodach była Maria Oset, a najlepszy śrut na zawodach wystrzelał również Zbyszko Montowski.

Tak więc, reprezentacja  RDLP w Toruniu wróciła aż z trzema pucharami.