Lista aktualności Lista aktualności

Trening siatkarski z Marcinem Możdżonkiem w Leśnictwie Wrzosy

W najbliższa niedzielę, 26 czerwca, Marcin Możdżonek zawita do Torunia, żeby na świeżym powietrzu aktywizować ruchowo mieszkańców grodu Kopernika... w lesie. Dokładniej w urokliwej scenerii Leśnictwa Wrzosy w Nadleśnictwie Toruń, gdzie odbędzie się jeden z czterech wyjątkowych Treningów Siatkarskich.

Multimedalista największych siatkarskich imprez oraz Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Toruniu zapraszają na wyjątkowe wydarzenie łączące w sobie aktywność na świeżym powietrzu oraz proekologiczną edukację dzieci i młodzieży.

Las to doskonała przestrzeń do sportu i rekreacji, dlatego "Trening siatkarski z Marcinem Możdżonkiem w lesie" może okazać się nie tylko efektywnym i potrzebnym po pandemicznej przerwie wysiłkiem fizycznym, ale także ciekawym pomysłem na przerwanie codziennej rutyny. Wykonywanie treningów w lesie umożliwia obcowanie z czystszym i wolnym od zanieczyszczeń powietrzem, co ma niesamowicie wartościowy wpływ na drogi oddechowe oraz wpływa na szybszą regenerację organizmu.

Przyjemne i pożyteczne połączenie razem z zestawem ćwiczeń opracowanym przez Marcina Możdżonka gwarantuje rewelacyjne efekty, dobrą zabawę i solidny zastrzyk endorfin! Przyjemność ze wspólnych ćwiczeń z Mistrzem Świata może być tym większa, bo nasz 242-krotny reprezentant Polski zaprosił do udziału w projekcie wyśmienitych sportowców, którzy będą mu asystowali podczas ćwiczeń.

Rejestracja uczestników odbywa się telefonicznie pod numerem telefonu: 503 939 875 lub mailowo pod adresem: monika.palka@torun.lasy.gov.pl

KIEDY? Niedziela, 26 czerwca 2022 roku

GDZIE? Leśnictwo Wrzosy. Nadleśnictwo Toruń

START: godzina 11:00

Zapraszamy!

Więcej informacji: www.mozdzonek.eu , Marcin Możdżonek - Oficjalny profil FB