Lista aktualności Lista aktualności

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Toruniu obroniła tytuł Mistrza

W dniach 20-21. września br. w Centrum Szkolenia Strzeleckiego Lasów Państwowych w Plaskoszu k. Tucholi miały miejsce XIV Strzeleckie Mistrzostwa Straży Leśnej o Puchar Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych.

Zawodnicy z wszystkich regionalnych dyrekcji Lasów Państwowych konkurowali z sobą drużynowo i indywidualnie w strzelaniu dynamicznym z broni krótkiej, karabinka i strzelby oraz w strzelaniu sytuacyjnym z broni krótkiej.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że drużyna RDLP w Toruniu zwyciężyła, tym samym w jej ręce trafił Puchar Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych, który wręczył Pan Tomasz Wisłocki Główny Inspektor Straży Leśnej.

W skład zwycięskiej drużyny weszli: Pan Łukasz Adamczyk, Pan Robert Wolski, Pan Robert Człapa, Pan Mateusz Suchomski, a kierownikiem drużyny był Pan Jacek Cichocki.

Drugie miejsce na podium wywalczyła drużyna z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile, a trzecie - drużyna z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku. Puchary i statuetki dla najlepszych drużyn wręczyli: Pan Tomasz Wisłocki Główny Inspektor Straży Leśnej, Pan Bartosz Pewniak Zastępca Dyrektora RDLP w Toruniu, Pan Jacek Cichocki Inspektor Straży Leśnej RDLP w Toruniu i Pan Waldemar Lesner Dyrektor CSSLP.

W kategorii indywidualnej najlepszy był Pan Łukasz Adamczyk z RDLP w Toruniu, który uzyskał nie tylko najwyższą sumę punktów w strzelaniu z broni krótkiej, karabinka i strzelby, ale także był najlepszy w strzelaniu z każdego rodzaju broni.

Drugie miejsce w kategorii indywidualnej zajął Pan Hubert Władziński z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Warszawie, a trzecie - Pan Marcin Żurek z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinku.

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom oraz dziękujemy za sportową rywalizację i emocje sięgające niekiedy zenitu wszystkim Zawodnikom.

Szczególne podziękowania składamy Sędziom stanowiskowym i Sędziemu głównemu Panu Krzysztofowi Reczko oraz wszystkim, którzy dołożyli starań, by Mistrzostwa przebiegły po mistrzowsku  - Strażnikom Leśnym z terenu RDLP w Toruniu, wszystkim Pracownikom CSSLP w Plaskoszu wraz z Dyrektorem i oczywiście Paniom z KGW, które dbały o pyszne jedzenie.