Lista aktualności Lista aktualności

O lasach w TV w czasie wakacji

Już dziś (8 lipca) startuje program „Na leśnych ścieżkach” w ramach wakacyjnego pasma „Region Pełen Lata” emitowanego na antenie TVP3 Bydgoszcz.

Program poświęcony jest atrakcjom turystycznym, przyrodniczym i kulturowym naszych nadleśnictw, podsuwając doskonałe pomysły na aktywny wypoczynek na łonie przyrody. Prowadząca program Ewa Lewandowska zagości z kamerą w najciekawszych zakątkach leśnych regionu, po których oprowadzą nas miejscowi leśnicy, a czasem specjaliści z danej dziedziny współpracujący z Lasami Państwowymi.

Krótkie, 3-5 minutowe felietony realizowane w naszych nadleśnictwach można będzie oglądać w porze największej oglądalności przed „Zbliżeniami", codziennie – od poniedziałku do piątku, między godz. 17:30 a 18:30. Powtórek odcinków premierowych można się spodziewać następnego dnia rano w godzinach 7:00-8:00. Co środę w studio, przed programem, pojawi się leśnik, który opowie o lasach.

Najciekawsze fragmenty z mijającego tygodnia emitowane będą w paśmie „Region Pełen Lata Extra" w niedziele, w godz. 20:00-21:00.

Zapraszamy do oglądania!