Lista aktualności Lista aktualności

Leśnicy przyłączyli się do #GaszynChallenge

Pracownicy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu przyłączyli się do akcji #GaszynChallenge.

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Toruniu została nominowana do akcji w przez nadleśnictwa: Gniewkowo, Runowo i Woziwoda oraz przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu. 

#GaszynChallenge to akcja zapoczątkowana strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej w Gaszynie, której pomysłodawcą jest druh Marcin Topór. Zadanie jest proste, nominowani muszą wykonać 10 pompek lub przysiadów, nagrać film i umieścić go na swojej stronie internetowej lub w mediach społecznościowych. Jeśli nominowani nie wykonają zadania wpłacają 10 zł, jeśli wykonają to 5 zł na leczenie dzieci chorych na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i mogą nominować kolejne 3 osoby do wykonania zadania. 

Środki zebrane przez nas w ramach akcji powędrowały do małej Mai, zachęcamy wszystkich do wsparcia zbiórki: https://www.siepomaga.pl/maja

RDLP w Toruniu do zabawy nominowała:  Żołnierzy z 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej, Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska w Bydgoszczy oraz Ministerstwo Środowiska. 

Powodzenia!!!