Lista aktualności Lista aktualności

Choinka od leśników czeka na Was w Radiu PiK

Trwa akcja „Choinka z Polskim Radiem Pomorza i Kujaw oraz Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Toruniu”. Zapraszamy do słuchania Radia PiK i aktywnego udziału w konkursach. Nagrodami są świeże, naturalne, pachnące lasem choinki wraz z drobnymi upominkami.

Coraz bliżej Święta Bożego Narodzenia, zatem czas zadbać o ich odpowiednią oprawę! Akcja „Choinka z Polskim Radiem PiK i Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Toruniu” trwa w najlepsze! Zapraszamy do udziału!

Podobnie jak w roku ubiegłym, tak i teraz w grudniowych konkursach antenowych można wygrać świąteczne drzewko i inne upominki ufundowane przez nadleśnictwa Szubin i Żołędowo.

Drodzy Słuchacze! Codziennie w programach Radia PiK "Piktogramy" oraz "Od ucha do ucha" czekają na Was choinki prosto z lasu. Konkursy ogłaszane są między 9.00 a 12.00 oraz od 13.00 do 15.00. A cała akcja trwa od 9 do 19 grudnia br. Na wygranych czeka 80 choinek! Tradycyjne, naturalne choinki z leśnych plantacji są zawsze piękne i pachną lasem.

Zapraszamy do słuchania i wygrywania Waszego świątecznego drzewka z nadleśnictw Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu!