Lista aktualności Lista aktualności

Jarmark „Czym chata bogata” w Charzykowach

W sobotę 29 lipca 2017 r. w Charzykowach koło Chojnic nad jeziorem Charzykowskim odbędzie się dziewiąta już edycja Jarmarku eko-turystycznego „Czym chata bogata”. W programie imprezy zaplanowano m.in. konkursy i warsztaty dla dzieci i dorosłych, imprezy sportowe – rajd z kijkami, rajd rowerowy, spływa kajakowy, biegi.

Ponadto, przy Amfiteatrze Letnim w Charzykowach swoje stoiska rozłożą wystawcy rękodzieła, lokalnych wyrobów i przysmaków spożywczych oraz edukacji przyrodniczej i ekologicznej promującej w tym roku Światowy Rezerwat Biosfery Bory Tucholskie. W tym ostatnim segmencie uczestniczyć będą przyrodnicy i edukatorzy z Parku Narodowego „Bory Tucholskie", czterech parków krajobrazowych: Zaborskiego, Wdeckiego, Tucholskiego i Wdzydzkiego oraz leśnicy z regionalnych dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku i Toruniu. Przewidziano cenne nagrody dla uczestników konkursów.

W załączeniu plakat i szczegółowy program IX Jarmarku w Charzykowach. Więcej informacji na stronach internetowych: www.gokchojnice.pl, www.charzykowy.pl, www.turystyka-chojnice.pl.

Zapraszamy!